Akční nabídka

20 918,- / 16 734,-
(sleva 20%)

TEPLOVZDUŠNÉ VLOŽKY -> 1 sklo - rovné -> Vatra Optima KP 150 PLUS pohledová šířka a výška po obezdění / 630x560 mm /

60 185,- / 51 627,-
(sleva 14%)

KRBOVÉ OBKLADY -> VATRA DESIGN -> krbové komplety ( vložka + obklad + montáž ) -> KRYSTAL_ROHOVY_BEZ_RIMS včetně vložky Optima Klasik 150 K

Na krbové vložky zhotovujeme počítačové návrhy krb. obkladů na míru.

 

 

Výsledkem je originální krb z přírodního kamene či jiných materiálů speciálně navržený pro účely klienta. Není problémem postavit krb u vystouplého komínového tělesa či jinak přizpůsobit danému prostoru nebo přidat krbové lavice a jiné zásobníky na dřevo.

Základem pro zhotovení návrhu jsou tyto 3 základní informace poskytnuté zákazníkem:

  1. zvolený typ krbové vložky (viz. produktový katalog )
  2. design obložení krb. vložky například typové označení krbového kompletu.(viz. galerie , nebo katalog typových kompletů VATRA ) , který se nejvíce přibližuje vašim představám a z kterého má tudíž návrh vycházet. V případě , že máte vlastí specifickou představu jak má Váš krb vypadat, doneste prosím vlastní návrh (tuto službu využijí hlavně projektanti).
  3. základní rozměry prostoru pro krb (půdorys stěn vč. polohy komínu a.t.d.náčrt v cm),případně doplněný zadáním maximálního možného zastavěného prostoru krbem.Tyto údaje zpracuje designér a navrhne optimální řešení. Tyto návrhy lze dále upravovat , až do té podoby , která Vám bude vyhovovat. Na základě hotového návrhu dle vašich představ se může uzavřít objednávka kompletní realizace.

 

u k á z k a   o d   n á v r h u   k   r e a l i z a c i :

foto prostoru pro krb,

 

rozpracovaný návrh

 

hotový návrh 3D vmontovaný do fotografie,

 

 

hotová realizace krbu u klienta